Рiддiк

Рiддiк (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Рiддiк» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Риддик / Riddick Sequel

"Ріддік" - це пряме продовження фільму "Чорна діра", що почав собою франшизу про лицаря, якому немає рівних серед усієї галактики. Ранений та безпомічний Ріддік (Він Дизель) опиняється один на планеті, заселеній агресивними хижаками, від яких потрібно постійно себе захищати. Як і раніше, він у числі найбільш розшукуваних злодіїв галактики і полювання на нього ведуть дві команди галактичних найманців. Розраховувати можна лише на себе і Ріддіку необхідно вижити будь-якою ціною. Якщо вірити пророцтвам, то лише фуріонець здатен зупинити Лорда Некромонгерів. Можливо, Ріддік і не став би вплутуватися у таку небезпечну боротьбу з некромонгерами, які руйнують планети одна за одною, якби загроза не нависла над його рідною планетою Фурією.

Девід Туі виступив одночасно режисером і сценаристом стрічки "Ріддік". Подвійну зацікавленість у заключному фільмі трилогії про Ріддіка проявив також виконавець головної ролі Він Дізель, ставши ще й продюсером. Поки тривала робота над фільмом, творчий дует неодноразово підкреслював, що вони докладають усі свої сили, аби викласти історію Ріддіка максимально яскраво та ефектно.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, трилер
В головних ролях
Він Дізель, Карл Урбан, Кеті Сакхофф, Нолан Фанк
Режисер
Девід Туї
Сценарій
Девід Туї, Джим Віт, Кен Віт
Прокат
З 12 вересня 2013
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
16 років