Ріо 2

Ріо 2 (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ріо 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Рио 2 / Rio 2

Мультфільм «Ріо 2» знову подарує зустріч з улюбленими героями. Час не стоїть на місці і тепер Голубчик та Перлинка – солідне подружжя, що виховує трьох милих діточок на околиці сонячного Ріо-де-Жанейро. Їх старша донька Карла дуже любить музику, молодша – Біа – неймовірно розумна дівчинка. Єдиного сина щасливого подружжя звати Тьяго і він обожнює пригоди. Перлинка переконує усіх в тому, що дітям необхідно побачити життя справжніх вільних птахів. Дружна та галаслива компанія відправляється у ризиковану подорож до берегів річки Амазонки. Вони ще не знають, що Найджел досі живий та чекає не дочекається як би хитріше спланувати помсту родині блакитних папуг.

Добра казка «Ріо 2», створена режисером та сценаристом Карлом Салданою, продовжить розповідь про пернатих друзів, розпочату ще в 2011 році. У одному зі своїх інтерв’ю одразу після прем’єри першого мультфільму Салдана заявив, що від самого початку розраховував на те, що створить квадрологію про життя папуг. Планується також, що побачать світ короткометражні мультфільми, що розповідатимуть про кожного персонажа окремо.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди, сімейний
В головних ролях
Енн Хетеуей, Джессі Айзенберг, Леслі Манн, Джеймс Фокс, Родріго Санторо, Джеймейн Клемент
Режисер
Карлос Салдана
Сценарій
Карлос Салдана, Дон Раймер
Прокат
З 20 березня 2014
Тривалість
101 хв.