Ріо, я люблю тебе

Ріо, я люблю тебе (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ріо, я люблю тебе» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Рио, я люблю тебя / Rio, Eu Te Amo

Картина представляє собою десять кіноновел про кохання. Усі показані історії об’єднує те, де вони відбулися. У даному випадку місце дії – місто в Бразилії Ріо-де-Жанейро, з його знаменитим на весь світ карнавалом, величезним пляжем та відкритими до почуттів жителями.

Картина «Ріо, я люблю тебе» являється продовженням серії кінострічок про те, яким буває кохання у різних містах світу. Проект поєднав зусилля десяти режисерів, кожен із яких створив свою історію про ніжні почуття у пристрасному та яскравому місті. Даний жанр відкрила картина «Париж, я люблю тебе» у 2006 році. Вона включала 18 п’ятихвилинних історій про романтичні відносини у різних районах міста. З часом зявились аналогічні фільми про Нью-Йорк, Москву, Гавану. У планах – створення подібних картин про Шанхай, Єрусалим, Санкт-Петербург та Тбілісі. Найбільша кількість зворушливих історій у картинах про Париж та Москву – по 18. Решта проектів, як і даний, об’єднує по 10 новел.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2014
Країна
Бразилія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Джейсон Айзекс, Харві Кейтель, Родріго Санторо, Райан Квантен, Венсен Кассель, Ванесса Параді
Режисер
Віченте Аморім, Гільєрмо Арріага, Стефан Елліот
Сценарій
Філліпе Барбоза, Лім Сан Су, Надін Лабакі
Прокат
З 13 листопада 2014 по 19 листопада 2014
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16 років