Примарний патруль

Примарний патруль (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Примарний патруль» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Призрачный патруль / R.I.P.D.

"Примарний патруль" змусить глядача сміятися над ситуаціями, які у звичайному житті здатні лише засмутити. Перспективний співробітник поліції Нік Уокер (Райан Рейнольдс) гине під час сутички зі злочинцями. Загробне життя виявляється зовсім не таким, яким він очікував його побачити. Тепер його зараховано до лав департаменту примарного патруля. У знак подяки за те, що він дізнається, хто і навіщо його вбив, хлопець зобов'язується найближчі сто років присвятити службі у Патрулі. Його напарник - похилого віку чоловік, колишній шериф, типовий герой епохи вестернів. Головна задача - боротися зі злом, яке не поспішає покидати світ живих, тобто відстежувати небіжчиків, які все ще не заспокоїлись.

Бойовик "Примарний патруль" знято за мотивами однойменного коміксу. Тривалий час продюсери вагалися, чи варто екранізувати таку незвичну історію, проте у світлі успішних прокатів картин, знятих на основі коміксів, таки наважились. На режисерське крісло був запрошений Роберт Швентке, який зарекомендував себе роботою над фільмом "РЕД".

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, бойовик, комедія
В головних ролях
Джефф Бріджес, Райан Рейнольдс, Кевін Бейкон, Мері-Луіз Паркер, Стефані Зостак, Роберт Неппер
Режисер
Роберт Швентке
Сценарій
Філ Хей, Метт Манфреді, Пітер М. Ленков
Прокат
З 25 липня 2013
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
14 років