Воскресіння

Воскресіння (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Воскресіння» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Воскресение / Risen

Римський центуріон на ім'я Клавіус (Джозеф Файнс) завжди був прагматичним і безстрашним воїном. Керівництво знало, що йому можна довірити будь-яке завдання. Понтій Пілат (Пітер Ферт) доручає Клавіусу знайти зникле тіло назарянина Ісуса (Кліфф Кертіс). У страченого проповідника було багато відданих послідовників. Швидше за все вони викрали і сховали його тіло. Іншого пояснення дивному зникнення просто бути не могло. Клавіус готовий був битися з будь-яким супротивником і викрити будь-який обман. Але несподіванкою для нього стала саме правда про Ісуса.

Події, описані в Біблії, в усі часи надихали людей мистецтва. Не стали винятком і кінематографісти. Про життя Ісуса з моменту появи кіно знято понад сто фільмів. Пригодницька драма «Воскресіння» розповідає про євангельські події очима римського центуріона. Режисер картини і співавтор сценарію – Кевін Рейнольдс («Трістан і Ізольда»)

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, драма, детектив, пригоди
В головних ролях
Джозеф Файнс, Кліфф Кертіс, Том Фелтон, Марія Ботто, Пітер Ферт, Марк Кіллін
Режисер
Кевін Рейнольдс
Сценарій
Пол Ейелло, Кевін Рейнольдс
Прокат
З 14 квітня 2016 по 04 травня 2016
Прем'єрний період до
20 квітня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
21 квітня 2016 р.
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
12+