Хоробре серце

Хоробре серце (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Хоробре серце» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Храброе сердце / Ritter Rost - Eisenhart and voll verbeult
Прекрасний німецький мультфільм «Хоробре серце» про казкове королівство, мудрих королів, добрих принцес і хоробрих рицарів. Як це повсюдно буває, навіть у чарівних світах рано чи пізно з'являються підступні злодії, які хочуть загарбати всю владу у свої руки. Звичайно ж, кожна порядна істота вважає честю для себе вступити в нерівний двобій. Рицар Расті, може й ще не придумав як побороти цього тирана, але явно він став на правильний шлях. І може сьогодні з нього сміються, але вже завтра він проявить себе як герой, і разом зі своєю командою сміливо виступить проти самозакоханого хробака. Всі разом ми відправимося у справжню подорож, зійдемося у двобої з драконом, переможемо злих ворогів, врятуємо принцесу та ціле королівство! На нас чекає прекрасна анімація, великі об'єми гумору та геройства. Це весело!
imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм , пригоди , сімейний
В головних ролях
Ульріх Френк , Том Герхардт , Крістоф Марія Хербст , Рік Каваніан , Каролін Кебекус , Матіас Купфер , Хартмут Нойгебауер , П'єр Пітерс- Арнольдс , Детлеф Редінгер , Дастін Земмельрогге
Режисер
Томас Боденштайн , Х'юберт Вейланд , Ніна Велс
Сценарій
Марк Слейтер , Габріела Вальтер , Йорг Хильберт
Прокат
З 23 січня 2014
Тривалість
108 хв.