Ржака (16+)

Ржака (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ржака» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ржака

Події розгортаються у Києві у наші дні. Артхаусний режисер (Олександр Мірошниченко) звик знімати дуже «фестивальні» фільми, зрозумілі не всім та дивакуваті. Аж ось впливові люди наполягають на тому, щоб режисер знімав комедію. І ці люди достатньо добре розуміються на тому, як дохідливо поставити задачу. Якщо фокус-група з дванадцяти брутальних чоловіків не засміється – режисера застрелять. І сумніватися у намірах охочих до реготу замовників не доводиться. Вони таки закатують знімальну групу. Тож режисер, зібравши до купи увесь свій професіоналізм і заручившись підтримкою клоунів-невдах береться до роботи.

Фільм «Ржака» – це кіно про кіно у жанрі чорної комедії. Попрацювати в нетрадиційному для українського кінематографу жанрі узявся Дмитро Томашпольський. Стрічку зняла кінокомпанія «Гагарін Медіа» за підтримки Держкіно та Національної кіностудії Довженка. Кошторис склав 20 млн. гривень, половину з яких надала держава.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, українське
В головних ролях
Олександр Мірошниченко, Анастасія Євтушенко, Віктор Стороженко. Олександр Ігнатуша
Режисер
Дмитро Томашпольський
Сценарій
Дмитро Томашпольський
Прокат
З 22 березня 2018, орієнтовно по 28 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16+