Гангста Love

Гангста Love (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гангста Love» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гангста Love / Rob the Mob

Головні герої фімльу «Ганста Love» – люди відчайдушні. Розі (Ніна Аріанда) та Томмі (Майкл Пітт) безмежно кохають одне одного та дуже хочуть влаштувати розкішне весілля. Але всі їхні мрії розбиваються об жорстоку реальність – їм ніколи і ніде не заробити таких грошей. Тому вони наважуються на ризикований крок – вони обкрадають верхівку мафії Нью-Йорку, бо переконані – хто-хто, а кримінальні авторитети точно не стануть кликати поліцію на допомогу. Декілька налетів проходять вдало для парочки. Можливо, так би й продовжувалось далі, якби разом із грошима вони не поцупили важливий запис – однаково безцінний як для мафії так і для ФБР.

Історію про сучасних Бонні та Клайда зняв Реймонд Де Фелітта («Сіті-Айленд»). Знімаючи про Нью-Йорк, режисер, народжений у цьому місті, запросив на головну роль землячку, якій так само близькою є атмосфера Манхеттенських вулиць. Нею виявилась театральна та кіноакторка Ніна Аріанда («Північ у Парижі», «Правильна дружина») – донька українських емігрантів.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма , кримінал
В головних ролях
Майкл Пітт , Ніна Аріанда , Енді Гарсіа , Рей Романо , Берт Янг , Гріффін Данн , Майкл Рісполі , Аїда Туртурро , Френк Вейлі , Кеті Моріарті
Режисер
Реймонд Де Фелітта
Сценарій
Джонатан Фернандез
Прокат
З 17 квітня 2014 по 30 квітня 2014
Тривалість
104 хв.
Вікові обмеження
16 років