Пригоди мишеняти

Пригоди мишеняти (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пригоди мишеняти» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Приключения мышонка / Rodencia y el Diente de la Princesa

Ліс Роденціа - місце проживання різних магічних істот і могутніх чарівників. У центрі сюжету історія про незграбне мишеня Ідам, учневі одного з наймогутніших магів Роденціі. У лісі йшло розмірене і спокійне життя, поки злісний щур Ротекс не вирішив внести хаос і розруху в це мирне містечко, щоб стати одноосібним володарем Роденціі. Разом з красунею Брі і могутнім військом, Ідам відправляється на пошуки лиходія, які просто повинні закінчитися поразкою Ротекса, інакше лісу настане кінець. По дорозі до житла щура, хоробрим героям належить пережити небезпечні пригоди і не один раз врятувати життя один одному. Підсумком подорожі стане сутичка Ідама і Ротекса, від якої залежить майбутнє рідного дому маленьких героїв.

Намагаючись не відставати в кінематографі від інших країн, анімаційна студія Перу, заручившись підтримкою Аргентини, випускає в світовий прокат 3D мультфільм з бюджетом в 4 мільйони доларів. Мілтон Герреро, продюсер стрічки, в першу чергу поставив перед собою мету зняти мультфільм, розрахований як на дитячу, так і дорослу аудиторію. Для цього знімальна команда грунтовно попрацювала над діалогами і самою історією, при цьому не втративши і візуальну частину. В якості головного персонажа виступив мишеня Ідам, який по своїй натурі зовсім не герой. На створення мультфільму творці надихалися різними фентезійними творами, в тому числі Д. Р.Р. Толкієна. Для Девіда Бісбала, аргентинського режисера, "Пригоди мишеняти" став першим досвідом у створенні анімаційного ігрового кіно. До цього у себе на батьківщині він вже встиг зняти кілька стрічок, але то були гральні і телевізійні роботи. Рекуел Фараоні, один зі сценаристів стрічки, до цього деякий час співпрацював з компанією Disney, що позитивно позначилося на якості сюжету, але в той же час не збавило його самобутності та властивих країні виробнику автентичних моментів. Ще на стадії написання сценарію, вже було вирішено випускати "Пригода мишеняти" у форматі 3D.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Перу , Аргентина
Мова дублювання
російська (укр. субтитри)
Жанр
мультфільм , сімейний
В головних ролях
Ернан Браво , Наталія Росмінаті , Рікардо Еланіс , Енріке Порсейана , Серджо Бермехо , Освальдо Салас , Гонсало Уртісбереа , Марсело Чірінос , Хосе Луїс Пертікаріні , Марія Олена Моліна
Режисер
Давид Бісбал
Сценарій
Давид Бісбал , Рекуел Фараоні
Прокат
З 21 листопада 2013
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
років