Лондонська королівська опера у кіно: Кармен (мовою оригіналу) (0+)

Лондонська королівська опера у кіно: Кармен (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лондонська королівська опера у кіно: Кармен (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лондонская королевская опера в кино: Кармен / ROH Live: Carmen

Опера з одним антрактом.

«Кармен» — найвідоміший твір французького композитора Жоржа Бізе та одна з найвідоміших опер за всю історію, а арії «Габанера» та «Пісня Тореадора», безсумнівно, є вкрай впливовими номерами. Несподіване поєднання пристрасті, чуттєвості й жорстокості виявилося надто вражаючим для сцени - прем'єра опери в 1875 році викликала негативну реакцію та хвилю критики. Незабаром помер Бізе, так і не дізнавшись про майбутній тріумф «Кармен»: зокрема, у Ковент-Ґарден ця опера була виконана більш ніж сто разів.

Ця видатна опера грає новими барвами завдяки таланту постановника Баррі Коскі. Австралійський режисер — один із найвідоміших оперних режисерів у світі, чий дебют у Королівській Опері з "Носом" Шостаковича в 2016 році зустріли з великою насолодою. Він розробив власну версію “Кармен”, додавши маловідому музику Бізе та подарувавши головному герою опери новий голос.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова
англійська та французька (з українськими субтитрами)
Жанр
опера
В головних ролях
Анна Горячова, Франческо Мелі, Анет Фрітш, Костас Сморігінас
Режисер
Баррі Коскі
Композитор
Жорж Бізе
Прокат
25 квітня 2018
Знижки весь день
25 квітня 2018
Тривалість
232 хв.
Вікові обмеження
0+