Лондонська королівська опера: Макбет (мовою оригіналу) (0+)

Лондонська королівська опера: Макбет (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лондонська королівська опера: Макбет (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лондонская королевская опера: Макбет / ROH Live: Macbeth

Любов Верді до Шекспіра почалася з «Макбета» — п'єси, яку він називав «одним з найвидатніших творінь людини». Верді разом зі своїм лібретистом Франческо Марія П'яве вирішив створити щось незвичайне. Тріумф їхніх зусиль чується в кожному акорді й демонструє пік театральності Верді: опера рясніє демонічною енергетикою.

Полководець Макбет воює на боці короля Шотландії, але коли шабаш відьом пророкує, що він сам стане королем, безжальні амбіції підштовхують Макбета та його дружину до страшних учинків. Вбивши монарха, Макбет посідає місце короля, а інтриги й безкінечна бійня стають символами його короткого, приреченого на крах правління. Відьми мають ще одне передбачення, яке також справджується: Макбет і його дружина гинуть, а справедливість відновлюється.

Постановка Філліди Ллойд 2002 року пишна, вишукана, у ній переважають чорний, червоний та золотавий кольори. Відьми в уявленні дизайнера Ентоні Ворда — чудернацькі істоти в червоних тюрбанах, агенти долі, які постійно на варті. У постановці Ллойд бездітність Макбетів занурює їх у глибини страшного смутку, що криється за їхніми страшними вчинками. Постановка Королівської Опери використовує нову версію опери Верді, створену в Парижі у 1865 році, до якої увійшла чарівна арія Леді Макбет «La Luce Langue».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова
італійська та англійська (з українськими субтитрами)
Жанр
опера
В головних ролях
Желько Лучіч, Анна Нетребко, Ільдебрандо д’Аркенджело
Режисер
Філліда Лойд
Композитор
Джузеппе Верді
Прокат
24 травня 2018
Знижки весь день
24 травня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
204 хв.
Вікові обмеження
0+