RomCom Shorts-2 (16+)

RomCom Shorts-2 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «RomCom Shorts-2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

RomCom Shorts-2

Мелодрама є одним з найпоширеніших жанрів в кінематографі і складно уявити собі сюжет по-справжньому свіжий та інтригуючий. Здивувати глядача неймовірними, але від цього не менш правдоподібними історіями, спробували автори нових короткометражок про кохання. Ці історії енергійні, романтичні, душевні і дуже смішні. Герої різні за віком, кольором шкіри і соціальним класом, у них різні побажання до своїх партнерів та цілі у житті. Але є дещо спільне – вони однаково сильно хочуть кохати і бути коханими.

Під загальною назвою «RomCom Shorts-2» зібрані сім новел про кохання. Їх зняли режисери з Бельгії, Великобританії, Іспанії, США і Франції. Проект є другою частиною збірника короткометражок. Попередня добірка вийшла в прокат влітку 2016 року і складалася з восьми історій. Як і минулорічний збірник, цей включає в себе різні за тривалістю і стилем картини. Знайшлося місце тут не тільки для сентиментальності й романтики, але і для чорного гумору.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2017
Країна
Бельгія, Великобританія, Іспанія, США, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
короткометражка
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
З 13 липня 2017, орієнтовно по 19 липня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
16+