Ромео і Джульєтта

Ромео і Джульєтта (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ромео і Джульєтта» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ромео и Джульетта / Romeo and Juliet

"Ромео та Джульєтта" - ще одна класична екранізація безсмертного твору Уільяма Шекспіра, написаного понад 400 років тому. Події розгортаються у Вероні. Монтеккі та Капулетті - два рівних по знатності та значенню роди, котрі довгі роки ведуть між собою ворожнечу. Ромео Монтеккі (Дуглас Бут), молодий, вразливий та чуттєвий хлопець, одягає маску та таємно проходить на бал у будинок ворогів свого сімейства. Своєю свіжістю та красою його вражає Джульєтта Капулетті (Хейлі Стейнфілд). Пара закохується та вирішує потай від усіх обвінчатися. Але вже наступного ранку запускається низка подій, які призвели до загибелі головних героїв. Смерть таких юних представників родин назавжди змінює відношення між Монтеккі та Капулетті.

Геніальний твір Уільяма Шекспіра в усі часи був однаково цікавим для читачів. Він породив цілу низку варіацій у літературі, музиці та кінематографі. Дана екранізація стала 51 за рахунком починаючи з 1900 року. Найбільш повною та близькою до оригінального Шекспірівського тексту вважається робота італійця Франко Дзеффиреллі 1968 року. Дана постановка виходить на екрани у рік 90-літнього ювілею великого режисера.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Італія, Швейцарія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Дуглас Бут, Хейлі Стайнфелд, Деміен Льюіс, Коді Сміт-МакФі, Ед Вествік, Пол Джаматті
Режисер
Карло Карлей
Сценарій
Джуліан Феллоуз, Уільям Шекспір
Прокат
З 17 жовтня 2013
Тривалість
118 хв.