Розваги дорослих дівчат (18+)

Розваги дорослих дівчат (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Розваги дорослих дівчат» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Очень плохие девчонки / Rough Night

Події розгортаються в Майамі. У Джесс (Скарлетт Йоханссон) весілля на носі. Її кращі подруги з часів навчання охоче погодилися скласти їй компанію і організували дівич-вечір. Ну а який дівич-вечір без стриптизера? Сказано – зроблено! Але запросивши в будинок гарненького хлопця, дівчата не врахували темперамент Еліс (Джилліан Белл). А Еліс в свою чергу не врахувала того, наскільки вона важка в порівнянні зі стриптизером. Висновок зрозумілий – стрибати на хлопця було не варто. Але що тепер робити з тілом? Подруги ладні реалізовувати будь-які ідеї. Звісно, в першу чергу самі навіжені.

Комедія «Розваги дорослих дівчат» знята в кращих традиціях чорних комедій. Для Люсії Аньєлло, яка спільно з Полом В. Даунсом написала сценарій, а також посіла режисерське крісло, фільм є дебютом на великому екрані. Фільм зібрав чимало зірок першої величини – Скарлетт Йоханссон, Демі Мур і Зої Кравіц виконали провідні ролі.

imbd_logo Created with Sketch.
5.2/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Скарлетт Йоханссон, Зої Кравіц, Демі Мур, Кейт МакКіннон, Джилліан Белл, Колтон Хейнс
Режисер
Люсія Аньєлло
Сценарій
Люсія Аньєлло, Пол В. Даунс
Прокат
З 15 червня 2017, орієнтовно по 02 серпня 2017
Прем'єрний період
До 21 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
18+