Лондонський королівський балет: Манон (мовою оригіналу) (0+)

Лондонський королівський балет: Манон (мовою оригіналу) (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Лондонський королівський балет: Манон (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Лондонский королевский балет: Манон / Royal Opera House: Manon

Манон Леско з першого погляду закохується в де Ґріє, але її брат проти цього союзу. Закохані тікають до Парижа, однак, коли месьє Г. М. пропонує Манон розкішне життя у якості його коханки, вона не в змозі йому відмовити. Заручившись підтримкою родини Леско, де Ґріє обманом намагаюється відвоювати багатство месьє Г. М. Їх викривають. Манон беруть під варту за проституцію та депортують у Новий Орлеан, але де Ґріє ще раз викрадає кохану. Вони змушені тікати, стомлені та голодні. Манон гине на руках коханого.

Постановка Кеннета МакМіллана базується на французькому романі 18 століття, адаптованому для оперного виконання Массне та Пуччіні. Прем'єра відбулася 7 березня 1974 року, а головні ролі виконали Антуанетта Сіблі та Ентоні Дауелл. Балет швидко увійшов до основного репертуару Королівського балету та став пробним каменем дорослого, драматичного танцю.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Великобританія
Мова
англійська(з українськими субтитрами)
Жанр
балет
В головних ролях
Сара Лемб, Вадим Мунтагіров
Хореограф
Кеннет МакМіллан
Композитор
Жуль Массне
Прокат
13 червня 2018
Знижки весь день
13 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
192 хв.
Вікові обмеження
0+