Таймлесс. Рубiнова книга

Таймлесс. Рубiнова книга (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Таймлесс. Рубiнова книга» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Таймлесс. Рубиновая книга /

У центрі подій фільму "Таймлесс. Рубінова книга" 16-річна Гвендолін Шеферд (Марія Еріх). Аристократична сім'я Гвендолін дуже незвичайна - старших об'єднує спільна таємниця. З дитинства її кузину Шарлотту готували до стрибків у часі, навчаючи фехтувати і змушуючи зубрити історію. Але "ген подорожі" від прабабусі успадкувала саме Гвендолін, яка до свого першого стрибка була далека від усіх цих приготувань і не цікавилася ні таємними співтовариствами, ні іншими загадками, на які доведеться шукати відповідь.

"Таймлесс. Рубінова книга" - екранізація світового бестселера німецької письменниці Керстін Гір. "Рубінова книга" відкриває трилогію про мандрівників у часі. Картина рясніє інтригами, таємницями минулого, погонями і романтикою подорожей. Критики порівнюють першоджерело, по якому знятий фільм, з книгами про Гаррі Поттера, а сам фільм із "Сутінками".

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Німеччина
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, фентезі, пригоди
В головних ролях
Марія Еріх, Яніс Нівенер, Вероніка Феррес, Уве Кокіш, Катаріна Тальбах
Режисер
Фелікс Фуксштайнер
Сценарій
Катаріна Шеде, Керстін Гір
Прокат
З 14 березня 2013
Тривалість
122 хв.
Вікові обмеження
14 років