Гонка

Гонка (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гонка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гонка / Rush

"Гонка" - картина про протистояння двох видатних спортсменів епохи. У середині 70-х років дисциплінований і завжди зібраний Нікі Лауда (Даніель Брюль) з Австрії був найсильнішим гонщиком планети. Його конкурентом став англієць Джеймс Хант (Кріс Хемсворт) - улюбленець жінок, готовий виснажливо працювати заради перемоги. Гран-прі Німеччини вносить свої корективи - болід Нікі Лауди потрапляє в аварію. Не дивлячись на отримані травми, через кілька тижнів гонщик повертається на трасу, аби довести своє лідерство.

Біографічна драма "Гонка", режисером якої виступив оскароносний Рон Ховард ("Ігри розуму", "Нокдаун"), описує трагічні події, що супроводжували гонки "Формули-1". Намагаючись відтворити атмосферу епохи, творці фільму використовували також архівну хроніку. Для зйомок ключових сцен використовувались також 3D-зображення боліда Нікі Лауди. Через те, що деяких трас, на яких проходили перегони майже 40 років тому, вже не існує, довелося будувати складні декорації. Спеціально для фільму створено декілька гоночних машин, які у точності відтворюють оригінальні боліди 1976 року.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Німеччина, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, драма, біографія, спорт
В головних ролях
Кріс Хемсворт, Даніель Брюль, Олівія Уайлд, Александра Марія Лара, Наталі Дормер, Том Влашиха
Режисер
Рон Ховард
Сценарій
Пітер Морган
Прокат
З 17 жовтня 2013
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
14 років