З новим роком, мами!

З новим роком, мами! (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «З новим роком, мами!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

С новым годом, мамы! /

«З новим роком, мами!» - зворушлива лірична комедія про стосунки різних людей з найважливішою людиною у світі — мамою. Це 5 кіноновел про різних людей з різними долями, які водночас поєднані чимось спільним. Герої кожної новели зовсім між собою не схожі, але для усіх них мама — це найкраща у світі людина. І що б не відбувалось, мама зажди буде любити тебе, не зважаючи ні на що.

Стрічка нагадає глядачам про найголовніше у житті - батьківську любов. Всерозуміючу і всепоглинаючу. Любов, з якою не страшні жодні життєві труднощі і перешкоди. Якими б серйозними і дорослими ми собі не здавались, у нашому житті завжди буде людина, для якої ми назавжди залишатимемось дитиною.

Фільм «З новим роком, мами!» обіцяє глядачеві зустріч з улюбленими акторами російського кінематографу. Визнані майстри жанру та просто публічні особи (Павел Воля, Гарік Харламов) візьмуть участь у розповіді цієї теплої і чуттєвої історії. Значну увагу приділено і музичному оформленню, яке дуже доречно надає стрічці відповідної атмосфери та глибини. Фільм стане продовженням стрічки «Мамы», якій теплий прийом влаштували критики і глядачі у березні. Не підведуть цього разу і режисери. Нас чекає зворушлива новорічна історія, сповнена несподіванок і сюрпризів. П'ять новел, з однією ідеєю у спільному знаменнику, торкнуться наших найщиріших почутів. Може навіть хтось впізнає серед героїв себе, адже всі вони такі відверті і людяні.

Стрічка ідеально пасуватиме для сімейного перегляду у період новорічних свят. Це чудова можливість зблизитись напередодні Нового року. Можливо перегляд з мамами стане хорошою новорічною традицією.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригинал (укр. суб.)
Жанр
комедія, сімейний
В головних ролях
Єлизавета Боярська, Максим Матвєєв, Павло Воля, Ірина Розанова, Ален Делон
Режисер
СарікАндреасян, Артем Аксененко, Дмитро Грачов
Сценарій
Ольга Антонова, СарікАндреасян, Леонід Марголін
Прокат
З 27 грудня 2012
Тривалість
90 хв.