Саботаж

Саботаж (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Саботаж» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Саботаж / Sabotage

Головні герої кримінальної драми «Саботаж» – елітний підрозділ з управління по боротьбі з наркоторгівлею, яке очолює Джон «Пробивний» Уортон (Арнольд Шварцнеггер). Одна із операції проти надзвичайно небезпечного наркокортелю призводить до того, що учасників команди починають по одному відстежувати та вбивати. Це було б хоча й складною, але тільки лиш роботою, якби злочинці не взяли у заручники дружину «Пробивного» Джона. Зловити та знешкодити наркоторгівців стає для героя головною справою його життя.

Гостросюжетний бойовик вкотре продемонструє талант Арнольда Шварцнеггера. За традиційний сюжет, де організованій злочинності хтось протистоїть самотужки, спираючись не стільки на очевидні переваги, скільки на силу характеру, взявся Девій Ейр. Він зайняв режисерське крісло, а також підключився до роботи на рівні написання сценарію. У своїй кінокар’єрі Ейр активно використовує життєвий досвід, здобутий під час військової служби.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, трилер, драма, кримінал
В головних ролях
Арнольд Шварцнеггер, Сем Уортінгтон, Олівія Уільямс, Терренс Ховард, Джо Манганьелло
Режисер
Девід Ейр
Сценарій
Скіп Вудс, Девід Ейр
Прокат
З 17 квітня 2014 по 13 травня 2014
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
21 років