Тиха гавань

Тиха гавань (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Тиха гавань» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Тихая гавань / Safe Haven

Головна героїня картини «Тиха гавань» - таємнича молода дівчина на ім'я Кеті. В її долі сталося дещо таке, чого не повинно було трапитися. Ця подія змушує її бігти, не озираючись, забувши про все і про всіх. Саме це прагнення і привело головну героїню в невелике містечко Саутпорт (Північна Каліфорнія). Саме тут Кеті вирішує пожити якийсь час, збираючись з думками. З часом це місто, люди в якому привітні, а життя спокійне та розмірене, починає подобатися головній героїні. Хто знає, може, саме тут вона і вирішить почати своє життя з чистого аркуша.

Сперше красива молода дівчина воліє триматися в тіні. Здається, в даний життєвий період вона абсолютно не налаштована заводити нові знайомства. Так продовжується до того часу, поки вона не зустрічає Алекса - овдовілого батька двох дітей. У цього чоловіка добре серце і Кеті поступово закохується в нього. Разом вони дуже добре впливають один на одного: спільне проведення часу допомагає Алексу впоратися з втратою, а Кеті - забути про минуле, про яке вона поки так нікому і не розповіла.

Дні йдуть, і ось Кеті вже потроху вибирається в люди, а Алекса все частіше можна бачити з щирою посмішкою на обличчі. Дівчині починає здаватися, що все погане, що сталося з нею - це просто страшний сон, який з часом вдасться забути. Але минуле не може зникнути безслідно, як би Кеті цього не хотіла. У самий несподіваний момент воно наздоганяє її, перекреслюючи все те, чого вона домоглася.

Картина «Тиха гавань» просякнута щирістю і зворушливістю, що не дивно, адже її режисером є Лассе Халльстрем, кому ми зобов'язані появою таких кіношедеврів, як «Хатіко», «Що гризе Гілберта Грейпа?» І «Шоколад».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Іспанія
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, драма, мелодрама, детектив
В головних ролях
Джош Дюамель, Джуліанна Хаф, Кобі Смолдерс, Девід Лайонс
Режисер
Лассе Халльстрем
Сценарій
Леслі Боем
Прокат
З 14 лютого 2013
Тривалість
115 хв.