Захисник

Захисник (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Захисник» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Защитник /

Джейсон Стейтем грає роль агента елітних спецслужб у відставці на ім’я Люк Райт. Як відомо, бойові інстинкти у таких людей як він ніколи не зникають безслідно. Саме ці інстинкти спрацювали, коли Люк побачив 12-річну китайську дівчинку, яка потрапила у біду.

По мірі продовження сюжету з'ясовується, що дівчинка має дивовижну надможливість запам'ятовувати все, що вона бачить, і що вона єдина, кому відома складна комбінація шифру від сейфа, в якому зберігаються мільйони китайських тріад. Саме через це дівчинка і була викрадена нью-йоркської мафією, і саме тому на неї тепер полюють всі місцеві головорізи.

Зустріч Люка з унікальною дівчинкою сталася випадково: він побачив, як у метро за нею стежать кілька поганих хлопців. В ході знайомства Люк дізнається і про сейф, і про складний код, який показали дівчинці перед тим, як його знищити. Тепер, поки живий Люк, дівчинка у безпеці. Головному героєві не можна відвертатися ані на хвилину.

"Захисник" - не з тих фільмів, які можна дивитися онлайн. Більшість сцен фільму просто створено для великого екрану. Режисерові вдається утримувати увагу глядача до останнього моменту, а небанальний і непередбачуваний сюжет підливає масла у вогонь.

На нещасну дівчинку полюють всі, починаючи від корумпованих Нью-Йоркских копів і закінчуючи азіатськими ассасинами і головорізами мафії. Захистити її зможе тільки професіонал, і добре, що такий опинився поруч.

"Захисник" - це фільм, в сюжеті якого на вулицях Нью-Йорка розгорнеться справжня війна. Хто ж вийде в ній переможцем? Про це ви дізнаєтеся, подивившись новий захоплюючий трилер від режисера Боаза Якіна.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, кримінал
В головних ролях
Джейсон Стейтем, Кріс Сарандон, Джеймс Хонг, Енсон Маунт, Роберт Джон Бьорк, Реггі Лі, Катрін Чан, Оксана Лада, Денні Хоч, Джон Ченатьємпо
Режисер
Боаз Якін
Сценарій
Боаз Якін
Прокат
З 03 травня 2012
Тривалість
94 хв.