Поцілунок Беатріс

Поцілунок Беатріс (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Поцілунок Беатріс» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Я и ты / Sage femme

Клер (Катрін Фро) працює акушеркою в пологовому будинку і дуже любить свою роботу. У вільний час вона доглядає за прекрасним садом навколо затишного будинку. Жінка сама виростила сина і незабаром він стане лікарем, здійснивши мрію матері. Розмірене життя Клер перевертається з ніг на голову, коли в ньому з'являється Беатріс (Катрін Деньов). Колись цю легку, веселу і невгамовну жінку любив покійний батько Клер. Відносини жінок ніколи не були простими. Беатріс безслідно зникла і не з'являлася тридцять років. Але час спливає і тепер кожній є чому повчитися одна в одної. Через роки, Клер і Беатріс нарешті спробують знайти спільну мову.

Фільм «Поцілунок Беатріс» з Катрін Деньов є роботою Мартена Прово – він сам написав сценарій і зайнявся режисурою. Прем'єра відбулася на 67 Берлінському міжнародному кінофестивалі, де фільм був представлений у позаконкурсній програмі.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Катрін Деньов, Катрін Фро, Олівьє Гурме
Режисер
Мартен Прово
Сценарій
Мартен Прово
Прокат
З 25 травня 2017, орієнтовно по 31 травня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 25 травня 2017
Тривалість
117 хв.
Вікові обмеження
12+