Сен-Лоран. Стиль це я

Сен-Лоран. Стиль це я (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сен-Лоран. Стиль це я» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сен-Лоран. Стиль это я / Saint Laurent

На початку фільму легендарний дизайнер Ів Сен-Лоран (Гаспар Ул'єль) вже показаний успішним і популярним. Нескінченні богемні вечірки змінюються багатолюдними показами, а болісні пошуки натхнення переплітаються з окриленістю успіхом. Французький кутюр'є зумів передбачити тенденції на роки вперед - саме він ввів в моду стиль унісекс. Картина відтворює епоху кінця 60-х – 70-х років з неймовірною витонченістю і образністю, передає вміння героїв проживати красиво кожен момент свого життя.

Біографічна драма режисера Бертрана Бонелло «Сен-Лоран. Стиль це я» – другий фільм про життя дизайнера, що вийшов цього року. Фільм не є біографічним в строгому сенсі цього слова. Швидше він передає атмосферу, що панувала в середовищі великого модельєра. Так, схвалення від П'єра Берже – найближчого друга Сен-Лорана – режисер так і не отримав. Картина була представлена на Каннському кінофестивалі і удостоїлася особливої відзнаки - Пальмової гілки собаки.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2014
Країна
Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Гаспар Ул'єль, Жеремі Реньє, Луї Гаррель, Леа Сейду, Аміра Касар, Емілін Валадье
Режисер
Бертран Бонелло
Сценарій
Тома Бідеген Бертран Бонелло
Прокат
З 16 жовтня 2014 по 30 жовтня 2014
Тривалість
150 хв.
Вікові обмеження
16 років