Пітер. Літо. Кохання

Пітер. Літо. Кохання (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пітер. Літо. Кохання» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Питер. Лето. Любовь /

Події картини «Пітер. Літо. Кохання» розгортаються у північній столиці Росії. На фоні неймовірних пейзажів міста на Неві розгортається справжня драма. Із Лондона приїздить Еліот (Террі Суіні), щоб викладати англійський. Він вирішує зупинитися у свого зведеного брата Федора (Костянтин Малишев), про існування якого дізнався зовсім нещодавно. Ціну проживання житель Петербургу визначив невелику – Еліот, який до цього викладав у танцювальній школі Оксфорда, має навчити його дівчину Аню (Надія Толубєєва) танцювати.

Малобюджетний фільм знято починаючим режисером Андрієм Хвостовим. Головна перевага картини – особливий пітерський шарм, напівтони та емоції. До акторського складу режисер-дебютант підійшов творчо – виконавці головних ролей, як на екрані, так і у житті, уродженці Санкт-Петербурга та Лондона. Прем’єрний показ фільму відбувся у серпні 2013 на щорічному російському кінофестивалі «Вікно до Європи» у Виборгу.

imbd_logo Created with Sketch.
5.7/10
Рік
2013
Країна
Росія, Великобританія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
драма, мелодрама
В головних ролях
Террі Суіні, Надія Толубєєва, Костянтин Малишев, Леонід Мозговий, Джонатан Бенда
Режисер
Андрій Хвостов
Сценарій
Андрій Хвостов, Юлія Мельницька
Прокат
З 03 квітня 2014 по 23 квітня 2014
Тривалість
82 хв.
Вікові обмеження
14 років