Саллі

Саллі (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Саллі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Sully

15 січня 2009 року світ сколихнула подія, яка сталася в Нью-Йорку. Відразу після зльоту літак зі 155 людьми на борту зіштовхнувся зі зграєю птахів, що призвело до поломки всіх двигунів. Досвідчений екіпаж на чолі з Чеслі "Саллі" Салленбергером (Том Хенкс) зумів посадити лайнер у води річки Гудзон. Завдяки майстерності пілота жодна людина не загинула. Але існуючий порядок потребував розслідування авіакатастрофи. Ні пильна увага громадськості та преси, ані вдячність пасажирів, що вижили, не могли врятувати Салленбергера від прискіпливого розгляду справи. Проявлений героїзм погрожував перекреслити багаторічну кар'єру і позбавити пілота професійної репутації.

Біографічна драма «Саллі» побудована на реальних подіях. Такий випадок – одинадцятий за всю історію авіації, коли пілотові вдалося «приводнити» літак, і четвертий, у якому не було загиблих. В основу сюжету покладено автобіографію пілота. Права на її екранізацію були викуплені ще 2010 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.5/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, біографія
В головних ролях
Том Хенкс, Анна Ганн, Аарон Екхарт, Сем Хантінгтон, Лора Лінні, Отем Різер
Режисер
Клінт Іствуд
Сценарій
Тодд Комарніки, Чеслі Салленбергер, Джеффрі Зеслоу
Прокат
З 08 вересня 2016, орієнтовно по 12 жовтня 2016
Прокат у технології IMAX до
21 вересня 2016 р.
Прем'єрний період до
14 вересня 2016 р.
Знижки в технологіях IMAX та Cinetech+ в будні та вихідні весь день з
15 вересня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
12+