Самогубцi

Самогубцi (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Самогубцi» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Самоубийцы /

Фільм, який на вас чекає, не буде робити з самовбивць ані героїв, ані мучеників. Вони такі, які є, але їх об'єднує одне - непереборне бажання померти. Троє друзів - Толік, Олексій і Марина, твердо вирішили не жити більше в цьому жахливому світі. Але одного лише рішення мало! Щоб все вийшло напевно, вони збирають справжню армію однодумців. Тільки спільними зусиллями можна упоратися з чіпкими лапами життя й піти в небуття, так як звичайні стрибки з мостів і дахів, на жаль, не приносять бажаних результатів.

Один з трійки головних героїв - Толік, самовбивця зі стажем. Як він тільки не намагався уникнути сумних буднів і зобов'язань, але всі його спроби зазнали фіаско. Будучи прикутим до лікарняного ліжка після чергової спроби, він знайомиться з Олексієм - новачком у цій хитрій і складній справі. Виписавшись з лікарні, вони твердо вирішують зробити, нарешті, все правильно. Але в долі, схоже, інші плани на їх рахунок.

Перш ніж померти, друзі-самогубці вирішують втілити в життя заповітне бажання кожного. І ось тут фільм і починає набувати цікавих обертів, адже бажання наших героїв небанальні й нетривіальні.

Фільм відрізняється вкрай оригінальним сюжетом, а також нетрадиційною манерою його розповіді. Якщо вам не вистачало нових відчуттів, повірте, ви отримаєте їх сповна разом із прекрасною трійкою головних героїв.

Самогубці - комедія "чорного" гумору, але від цього фільм тільки виграє. Режисер майстерно обіграв таку гостру тему, зробивши фільм одночасно й драматичним, й смішним. Дивлячись трейлер, навіть не знаєш, чого бажати: щоб у героїв все вийшло або щоб їх плани все ж було зруйновано.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
комедія
В головних ролях
Євген Стичкін, Олексій Воробьов, Оксана Акіньшина, Гоша Куценко, Віллє Хаапасало, Марат Башаров, Михайло Поліцеймако, Олександр Стріженов, Євген Рахманько, Данііл Меркулов
Режисер
Єгор Баранов
Сценарій
Юрій Патренін
Прокат
З 01 березня 2012
Тривалість
86 хв.