Сансара

Сансара (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сансара» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сансара /

"Сансара" - довгоочікуване продовження епохального фільму "Барака" з різницею в майже 10 років. Знята повністю на 70-міліметрову плівку на протязі 5 років в 25 країнах світу, кінокартина являє собою приголомшливу візуальну подорож самими дивними місцями планети від буддистських ченців, до джунглів, соборам Європи і древнім храмам Азії. Слово "Сансара" прийшло до нас з санскриту і дослівно означає "безперервний потік" - це одне з базових понятть індійської релігії та філософії, що позначає процес незліченних перероджень особистості і душі.

Невербальна медитація, як називають безпрецедентну кінострічку її автори, переносить глядача через безліч культур на священні землі і в зони стихійного лиха, в епіцентр промислових об'єктів і серце природних чудес. У цьому нетрадиційному документальному фільмі відсутні діалоги, закадровий текст і субтитри. "Сансара" - унікальний приклад поєднання візуального та музичного мистецтва у жанрі видового кіно, візуальна поезія, створена для великих екранів щоб вразити вашу уяву і перевернути сприйняття природи, суспільства, історії, релігій, мистецтва і плину життя.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
документальний
В головних ролях
Блінезе Тарі Легонг Дабсерс, Ні Маді Мегахаді Пратіві, Шляхи Срі Кандри Деві, Путу Дінда Пратика, Маркос Місяць, Хіроші Ішігуро, Олів'є Де Сагазан, Ladyboys of Cascade Barоф Бар, Кікумару, Крісанті Нірея
Режисер
Рон Фріке
Сценарій
Рон Фріке, Марк Магідсон
Прокат
З 09 травня 2013
Тривалість
99 хв.
Вікові обмеження
12 років