Розлом Сан-Андреас

Розлом Сан-Андреас (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Розлом Сан-Андреас» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Разлом Сан-Андреас / San Andreas

Дії картини розгортаються в Каліфорнії під час сильного землетрусу. Рей (Дуейн Джонсон) працює пілотом на рятувальному вертольоті і в будь який інший час його роботу можна було б назвати спокійною. Тільки не зараз, бо Рею доводиться працювати не шкодуючи себе. Від правильності його рішень і точності дій залежать чужі життя. Рятуючи незнайомих йому людей, герой ні на хвилину не забуває про власну доньку Блейк (Олександра Даддаріо). Він гадки не має, де вона може зараз знаходитися , тому головною його метою стають пошуки дівчини.

Фільм-катастрофа «Розлом Сан-Андреас» про масштабний землетрус був у розробці з 2011 року. Особливу увагу приділили сценарію, над його написанням працювали шість чоловік. Остаточна версія належить Алану Лобу («Двадцять одне»), Карлтону Кьюзу («Залишитися в живих») та Кері Хейесу («Закляття»). Режисерське крісло дісталося Бреду Пейтону, в послужному списку якого багато короткометражок і серіалів, а ця картина стане його третім повнометражним фільмом.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, трилер, драма
В головних ролях
Дуейн Джонсон, Олександра Даддаріо, Карла Гуджино, Колтон Хейнс, Йоан Гріффіт, Пол Джаматті
Режисер
Бред Пейтон
Сценарій
Алан Лоб, Карлтон Кьюз, Керрі Хейес
Прокат
З 28 травня 2015
Прокат в технології 4DX до:
17 червня 2015 р.
Знижки в технології 4DX:
9 червня 2015 р.
Знижки у форматі 3D з:
8 червня 2015 р.
Тривалість
107 хв.
Вікові обмеження
14 років