Собор Святого Петра і Патріарші базиліки Рима в 3D(0+)

Собор Святого Петра і Патріарші базиліки Рима в 3D (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Собор Святого Петра і Патріарші базиліки Рима в 3D» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Собор Святого Петра и Патриаршие базилики Рима в 3D / San Pietro e le Basiliche Papali di Roma

Запрошуємо вас у подорож чотирма Патріаршими Базиліками! Чотири дивовижні будівлі з їхніми стародавніми скарбами та класичними творами мистецтва є одними з найбільш популярних пам’яток у світі, до яких збираються мільйони мандрівників та пілігримів. У вас буде можливість насолодитися їхньою неперевершеністю у форматі 3D. Можливо, вам так сподобається, що ваша наступна подорож буде саме туди?

Чотири експерти представлять описи та власний погляд на базиліки: їхню еволюцію, найбільш відомі витвори мистецтва, історії життя Пап та митців — від Мікеланджело до Франческо Борроміні, від Берніні до Доменіко Фонтана, від Джото до Браманте.

Собором Святого Петра нас супроводжуватиме Антоніо Паолуччі, директор музеїв Ватикана, багатство Латеранської базиліки нам відкриє Паоло Портоґессі, відомий архітектор. Базиліку Санта-Марія- Маджоре покаже Клаудіо Стрінаті, знавець історії мистецтв, а Базиліку Святого Павла за міськими мурами — Мікола Форті, директор колекції сучасного мистецтва музеїв Ватикана. Наративна лінія фільму — уривки з «Римського журналу» Стендаля, яка дозволить нам побачити базиліки очима відомого французького письменника, що мандрував Італією в 19 сторіччі.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2016
Країна
Італія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
Адріано Джанніні, Антоніо Паолуцкі, Паоло Портогезі
Режисер
Лука Віотто
Сценарій
Лора Альєві
Прокат
21 березня 2018
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
0+