Повний розковбас

Повний розковбас (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Повний розковбас» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Sausage Party

Продуктовий супермаркет «Шопвел» заповнений добірними смачними продуктами. Сосиска Франк пишається тим, що він знаходиться в такій компанії. Мрія всього його життя – щоб саме його обрали та віднесли до себе додому. Але тільки наблизившись до мети Франк і його друзі усвідомили, наскільки мінливими були їх уявлення про щасливе майбутнє. Адже ніхто і подумати не міг, що потрапивши в людське житло їх чекають жорстокі знущання у вигляді зривання шкіри, виколювання очей та подрібнення всілякими методами. А чого тільки варте занурення в окріп? Не кожна психіка здатна таке витримати.

Мультфільм «Повний розковбас» знайомить глядачів з прихованим від сторонніх очей світом продуктів харчування. За словами автора ідеї Сета Рогена, шлях до створення цього фільму зайняв у нього вісім років. Спільно з Еваном Голдбергом і Кайлом Хантером був написаний сценарій. Режисуру доручили Грегу Тірнану, що має величезний досвід в роботі над мультсеріалами і Конраду Вернону ( «Шрек», «Мадагаскар»).

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, пригоди
В головних ролях
Джона Хілл, Джеймс Франко, Пол Радд, Крістен Уіг, Сальма Хайек, Сет Роген
Режисер
Грег Тірнан, Конрад Вернон
Сценарій
Еван Голдберг, Сет Роген, Кайл Хантер
Прокат
З 20 жовтня 2016, орієнтовно по 09 листопада 2016
Прем'єрний період до
26 жовтня 2016 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
27 жовтня 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
18+