Врятувати Містера Бенкса

Врятувати Містера Бенкса (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Врятувати Містера Бенкса» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Спасти Мистера Бенкса / Saving Mr. Banks

Фільм «Врятувати Містера Бенкса» розповідає глядачам історію екранізації роману «Мері Поппінс». Якось Уолт Дісней (Том Хенкс) пообіцяв своїм маленьким донечкам зняти фільм про чудову няню Мері Поппінс – дівчатка дуже любили книгу про неї, написану Памелою Треверс (Емма Томпсон). Однак здійснити задумане Діснею вдалося лише через багато років. Незговірлива Треверс вперто не бажала давати свою згоду на екранізацію. Лише у 1961 році письменниця погодилась. Аби здійснити переговори щодо умов постановки вона прибула до Лос-Анджелесу, де впродовж двох тижнів Уолт Дісней переконував її, що фільм буде чудовим.

Біографічна картина «Спасти Містера Бенкса» – один з прогнозованих номінантів на кінопремію «Оскар» у 2014 році. Заснований на реальних подіях, цей фільм показав Діснея з невідомої сторони. Аби вжитися у роль, Том Хенкс довго прослуховував запис голосу великого кінематографіста та мультиплікатора, намагаючись навчитися імітувати його акцент. Задля максимально достовірного втілення свого героя на екрані, актор неодноразово зустрічався з колегами та родичами Діснея. Не дивлячись на те, що частина описаних у фільмі подій відбувається у Австралії, усі зйомки проходили на околиці Лос-Анджелеса.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США, Великобританія, Австралія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, комедія, сімейний, біографія, історія
В головних ролях
Емма Томпсон, Том Хенкс, Пол Джаматті, Джейсон Шварцман, Колін Фаррел
Режисер
Джон Лі Хенкок
Сценарій
Келлі Марсел, Сью Сміт
Прокат
З 02 січня 2014
Тривалість
125 хв.
Вікові обмеження
14 років