Врятувати Санту

Врятувати Санту (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Врятувати Санту» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Спасти Санту / Saving Santa

Головний герой мультфільму «Врятувати Санту» - добрий ельф Бернард. Він чарівний, розумний та вихований – саме такий, яким і має бути справжній ельф. Єдиний недолік Бернарда – його легковажність. Однак історія, що станеться з ним цього Нового року, змусить ельфа змінитися! Адже підступний лиходій надумав викрасти машину часу, якою регулярно користується Санта, аби за одну ніч встигнути розвезти подарунки усім дітям на планеті. У руках злого генерала ця машина часу – найстрашніша зброя. Він зможе зробити жахливу річ – керувати часом так, що Новий рік ніколи не наступить. Зупинити ворожу армію та зруйнувати хитрий план генерала зможе лише Бернард. Для цього йому самому потрібно буде навчитися подорожувати у часі.

Новорічна казка «Врятувати Санту» створена британськими мультиплікаторами. Із команди творців фільму самий досвідчений у даному жанрі Аарон Сілман. Усю свою кар’єру він присвятив роботі над мультсеріалами та мультфільмами. Для решти учасників творчої команди створення анімаційного фільму для дітей – довгоочікуваний дебют.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, комедія, сімейний
В головних ролях
Тім Каррі, Ешлі Тісдейл, Мартін Фріман, Пем Ферріс, Джоан Коллінз
Режисер
Леон Джусен, Аарон Сілман
Сценарій
Рікі Роксбур, Тоні Наттаг
Прокат
З 05 грудня 2013
Тривалість
83 хв.