Прикрась прощальний ранок квітами надії (12+)

Прикрась прощальний ранок квітами надії (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прикрась прощальний ранок квітами надії» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Укрась прощальное утро цветами обещания / Sayonara no asa ni yakusoku no hana o kazaro

Красуня Макія - з роду безсмертних. Упродовж віків багато армій намагалися захопити її народ, щоб заволодіти секретом вічного життя. І ось тепер, коли місто зруйноване, дівчина ховається в лісі. Тут вона зустрічає маленького хлопчика Еріала, який втратив батьків, і починає про нього піклуватися. Проходять роки, хлопчик перетворюється на прекрасного юнака, і в утікачів виникають почуття один до одного. Але Макія розуміє, що Еріал - проста людина, тобто він смертний.

«Прикрась прощальний ранок квітами надії» це зворушлива історія зустрічей і розлук у дивовижно красивому фентезійному світі, створеному силою уяви автора культових аніме «Небачена квітка» і «Безхмарне завтра» Марі Окади і аніматорів легендарної студії P.A. Works. Марі Окада — «королева драми», одна із найзнаменитіших і найтитулованіших сценаристок в аніме-індустрії. Фільм «Прикрась прощальний ранок квітами надії» став її режисерським дебютом і відразу ж після виходу в Японії в кінці лютого 2018 року зібрав безліч захоплених глядацьких відгуків.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Японія
Озвучений
українською мовою
Жанр
аніме, драма, пригоди, мелодрама, фентезі
В головних ролях
Манака Івамі, Іріно Мію, Еко Хікаса, Хірата Хіроакі, Есімаса Хосоя, Юкі Кадзі
Режисер
Марі Окада
Сценарій
Марі Окада
Прокат
З 01 червня 2018 по 03 червня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 червня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
12+