Ніч жахів у Харкові, Львові, Одесі та Сумах

Ніч жахів у Харкові, Львові, Одесі та Сумах () — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Ніч жахів у Харкові, Львові, Одесі та Сумах» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ночь ужасов / Ніч жахів

Глядачі у Харкові, Львові, Одесі (Таїрова та Котовського) та Сумах зможуть переглянути дійсно моторошні фільми у ніч жахів від «Планети Кіно».

Ми підібрали для вас три фільми, які змусять тремтіти від страху:

- фільми Скота Дерріксона «Сіністер» та «Сіністер 2», де розповідається історія про жахіття, що відбуваються у таємничому будинку: кожна родина, яка жила у цьому домі гинула за загадкових обставин. Та чи вдасться головним героям з’ясувати усі таємниці та уникнути смерті?

- «Подарунок» від режисера та виконавця однієї з головних ролей Джоела Едгертона. Головний герой кримінального трилеру – Саймон та його дружина, життя якого різко змінюється після зустрічі з колишнім однокласником. Адже загадковий чоловік з минулого знає страшну таємницю Саймона, яка може зруйнувати все.

Ціни на квитки:

- Харків, Одеса (Таїрова) – 90 грн на звичайні місця та 120 грн VIP-місця;

- Одеса (Котовського), Львів – 80 грн на звичайні місця та 110 грн VIP-місця;

- Суми – 60 грн на звичайні місця та 100 грн VIP-місця.

Квиток купується відразу на три фільми і не підлягає частковому поверненню. Продаж квитків за бонуси, за промокодами, подарунковими сертифікатами, річними абонементами або зі знижками не передбачений.

Показ фільмів жахів розпочнеться о 23:30 та закінчиться приблизно о 5:50 – 6:00 ранку. Між першим та другим сеансами запланована перерва на 20 хв., а перед останнім фільмом буде 15 хв. перерви.

imbd_logo Created with Sketch.
/10