Таємний щоденник Симона Петлюри (12+)

Таємний щоденник Симона Петлюри (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Таємний щоденник Симона Петлюри» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одесса, Львів, Суми.
Тайный дневник Симона Петлюры / Таємний щоденник Симона Петлюри

Симон Петлюра (Сергій Фролов) переїхав до Парижу у 1924 році. Головний отаман військ УНР та лідер Директорії УНР жив далеко від Батьківщини, та навіть у вимушеній еміграції Петлюра представляв загрозу для більшовиків. Тож аби припинити будь-яку діяльність провідника українського визвольного руху, радянські спецслужби наймають у Франції людину, здатну на вбивство.

Історико-біографічний фільм «Таємний щоденник Симона Петлюри» переміг у пітчингу Держкіно у 2016 році та отримав державне фінансування у обсязі 23.6 млн. грн. Решту грошей, необхідних для зйомок, надав Український конгресовий комітет Америки. Режисер Олесь Янчук разом зі сценаристами Михайлом Шаєвичем та Олександром Шевченком впродовж шести років розробляли концепцію стрічки та працювали над сценарієм. Щоденника, з якого глядачі дізнаються подробиці життя Петлюри, насправді не існувало. Такий творчий хід викликав хвилю обурень серед реконструкторів. Зйомки стрічки велися у Києві та Львові.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
драма, історія, українське
В головних ролях
Сергій Фролов, Ірма Вітовська, Богдан Бенюк, Євген Нищук, Олег Треповський
Режисер
Олесь Янчук
Сценарій
Михайло Шаєвич, Олександр Шевченко, Олесь Янчук
Прокат
З 06 вересня 2018, орієнтовно по 26 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 06 вересня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
129 хв.
Вікові обмеження
12+