Секюриті (16+)

Секюриті (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Секюриті» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Охранник / Security

За плечима у Едді Дікона (Антоніо Бандерас) довгі роки роботи в спецназі. Людина з його кваліфікацією стала б у нагоді як державі, так і всіляким приватним компаніям. Але замість цього Едді шукає спокійнішу роботу. Він давно втомився від нескінченних місій і хоче нарешті посидіти на одному місці. Робота нічним сторожем у великому супермаркеті саме те що потрібно. Але в першу ж його зміну в двері стукає дівчинка. Вона стала свідком гучного політичного вбивства і її покази в суді відправлять за ґрати багатьох впливових людей. За дівчинкою влаштували справжнє полювання. Тепер єдиний, хто може її врятувати – це Едді.

Фільм «Сек'юриті» з Антоніо Бандерасом у головній ролі є класичним бойовиком про героя-одинака. Роль головного антагоніста картини дісталася власникові премії «Оскар» за кращу чоловічу роль Бену Кінґслі. Весь знімальний процес проходив в Болгарії. Бюджет картини склав $ 15 млн.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик
В головних ролях
Антоніо Бандерас, Бен Кінґслі, Габріелла Райт, Кунг Ле
Режисер
Ален Дерошер
Сценарій
Тоні Мошер
Прокат
З 03 серпня 2017, орієнтовно по 23 серпня 2017
Прем'єрний період
До 09 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 10 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
16+