Серена

Серена (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Серена» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Серена / Serena

Головні герої драми «Серена» – молодята Джордж (Бредлі Купер) та Серена (Дженніфер Лоуренс) Памбертони. Вони живуть у горах Північної Кароліни, серед густого лісу. У 1929 році, у розпал Великої депресії, родина збирається відкрити власну лісопромислову компанію. Налагоджування бізнесу віднімає багато часу та сил, однак не здатне відволікти їх від головного стремління – вони хочуть дітей. Коли Серена дізнається, що ніколи не зможе стати матір’ю, вона вирішує вбити уже існуючу дитину свого чоловіка – незаконнонародженого хлопчика. Жінка з непростим характером не лише сама чинить зухвалі вчинки, але й штовхає на це оточуючих.

Спершу режисерське крісло картини мав зайняти Дарен Аронофскі, а на головну жіночу роль була затверджена Анжеліна Джолі. Кадрові перестановки зробили режисером фільму Сюзанну Бір – володарку премії «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою («Помста»). Головна роль дісталася Дженніфер Лоуренс, яка запропонувала собі у напарники Бредлі Купера, той погодився. Зйомки проводилися у павільйонах кіностудії Баррандов у Чехії навесні 2012 року та зайняли менше трьох місяців. Під час монтажу, на який пішло понад півтора роки, не виникла необхідність у додаткових зйомках.

imbd_logo Created with Sketch.
5.4/10
Рік
2014
Країна
США, Чехія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Дженніфер Лоуренс, Бредлі Купер, Ріс Іванс, Тобі Джонс, Кім Боднія
Режисер
Сюзанна Бір
Сценарій
Крістофер Кайл, Рон Реш
Прокат
З 30 жовтня 2014 по 12 листопада 2014
Тривалість
110 хв.
Вікові обмеження
16 років