Секс-відео

Секс-відео (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Секс-відео» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Домашнее видео: Только для взрослых / Sex Tape

Головні герої комедії «Секс-відео» вирішили розпрощатися із нудьгою та рутиною. І це їм вдалося, тепер вони надовго забули про спокійне життя. Проживши 10 років у шлюбі та народивши двійко діток, Енні (Кемерон Діаз) та Джей (Джейсон Сігел) вирішили внести різноманіття у своє інтимне життя. Першу ж ідею, що спала їм на думку, вони вирішили втілити – зняли на відео ніч, яку постаралися зробити максимально гарячою. Домовились стерти відео, але вже на ранок воно було автоматично розіслане на ай пади багатьох людей із їхнього оточення. Парочка вирішує відібрати девайси у всіх своїх друзів і знищити їх до того, як всі встигнуть подивитися їхнє домашнє відео.

Чорнова назва фільму відрізняється від тієї, під якою він вийшов у прокат. Набагато зручніше та простіше домовитися про зйомки картини «Основи математики» – саме так називалася картина на робочому етапі. Фільм почали знімати 12 вересня 2013 року у Ньютоні, штат Массачусетс.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Камерон Діаз, Джейсон Сігел, Роб Кордрі, Еллі Кемпер, Роб Лоу
Режисер
Джейк Кездан
Сценарій
Кейт Анджело
Прокат
З 24 липня 2014 по 27 серпня 2014
Тривалість
94 хв.
Вікові обмеження
18 років