Sexy Shorts. Part 2. Еротичні короткометражки (16+)

Sexy Shorts. Part 2. Еротичні короткометражки (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Sexy Shorts. Part 2. Еротичні короткометражки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Sexy shorts. Part 2. Эротические короткометражки / Sexy Shorts. Part 2

Цей фільм для тих, хто погоджується з відомим висловом З.Фрейда «світом править секс». Шість історій про секс, які можна дивитися без перерв на зайві діалоги та моралізаторство. На глядачів чекає демонстрація близькості у всіх її проявах та варіантах. Бо ж ким би ви не були, чим би ви не займалися, незалежно від віку, статі та соціального положення, єдине, що однаково потрібне кожному – це саме секс.

Добірка короткометражок «SexyShorts. Part 2. Еротичні короткометражки» є продовженням аналогічного альманаху, що вийшов на світові екрани у 2016 році. Тоді у фільмі було об’єднано вісім різних історій, цього разу їх шість. Вони зняті у різних жанрах, тож кожен глядач зможе побачити історію, яка припаде йому до смаку. Серед нових епізодів є романтична комедія, драма, і навіть триллер. Проте головним і об’єднуючим для усіх частин добірки є секс, який займає найважливіше перше місце у житті героїв.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Німеччина, Данія, Канада, Іспанія, Швеція, Естонія, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
короткометражка
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
З 08 березня 2018, орієнтовно по 14 березня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 08 березня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
98 хв.
Вікові обмеження
16+