Sexy Shorts. Еротичні короткометражки

Sexy Shorts. Еротичні короткометражки (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Sexy Shorts. Еротичні короткометражки» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Sexy Shorts. Эротические короткометражки / Sexy shorts 2

Добірка короткометражок складається з 9 новел, кожна з яких на свій лад розповідає про найінтимнішу сторону життя кожної людини – про секс. Тут знайдеться місце і анекдотам, і драмам, і комедійним ситуаціям, і різноманітній анімації. Ось актори, яким належить зіграти відверту сцену. Виявляється, це не так просто, як може здатися. Герої однієї з історій підлітки. Хлопець і дівчина удвох вирушили в басейн і там дізнаються багато нового про свої тіла. А одна з історій змусить задуматися – що ж відповідати допитливим малюкам, які підозрюють, що батьки щось від них приховують. Не залежно від жанру, в якому знята новела, вона стверджує глядача в думці, що світом править саме секс.

Під загальною назвою «Sexy Shorts. Еротичні короткометражки» зібрані короткометражки європейських режисерів з семи країн, зняті в період з 2011 по 2016 рік. Перша добірка еротичних новел вийшла на екрани в 2015 році.

imbd_logo Created with Sketch.
0/10
Рік
2016
Країна
Німеччина, Данія, Канада, Іспанія, Швеція, Естонія, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
короткометражка
В головних ролях
-
Режисер
-
Сценарій
-
Прокат
З 23 лютого 2017, орієнтовно по 01 березня 2017
Прем'єрний період до
26 лютого 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
27 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
18+