Мілина

Мілина (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мілина» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Отмель / The Shallows

Коли професійна серфінгистка Ненсі (Блейк Лайвлі) вирішила в черговий раз потренуватися, ніщо не віщувало біди. Кого-кого, а її не налякаєш ні великими хвилями, ні складною береговою лінією з численними мілинами. Все йшло як завжди, поки не з'ясувалося, що вона не одна плаває в цих водах. Просто вийти на берег уже не вийде. За дівчиною полює акула. Тепер єдиний шанс вижити – піднятися на невеличку скелю в двохстах метрах від берега. Ось тільки вічно на камені не сидітимеш, а чекати допомоги немає від кого.

Трилер «Мілина» дозволяє в повній мірі зрозуміти, що відчуває людина, на яку полює акула. Сценарій написав Ентоні Джазвінскі, в послужному списку якого переважають трилери і жахи. Постановкою фільму зайнявся режисер з Іспанії Хауме Кольєт-Серра. Основні зйомки фільму проходили на узбережжі Австралії. Головна роль дісталася Блейк Лайвлі. Після закінчення зйомок стало відомо, що акторка чекає на другу дитину.

imbd_logo Created with Sketch.
6.3/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
трилер
В головних ролях
Блейк Лайвлі, Оскар Хаенада, Бретт Каллен, Седона Ледже
Режисер
Хауме Кольєт-Серра
Сценарій
Ентоні Джазвінскі
Прокат у Києві
З 07 липня 2016, орієнтовно по 10 серпня 2016
Прем'єрний період до
10 липня 2016 р.
Знижки в технології Cinetech+ будні та вихідні весь день з
11 липня 2016 р.(У Львові Форум не діють)
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
16+