Сором

Сором (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сором» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Стыд /

У Брендона є всі якості, що дозволили йому досягти вершини фінансового благополуччя. Він заповзятливий й успішний, і саме тому живе у Нью-Йорку. Його дохід з легкістю дозволяє йому жити повним життям і радіти всім розвагам, які тільки може дати величезний мегаполіс. Але є у Брендона одна істотна проблема - еротоманія.

Примітно, що режисер фільму "Сором" зовсім не намагався будь-яким чином засудити або звинуватити головного героя. Не ставив він також і своєю метою досконально розібрати проблему на складові, докопавшись тим самим до її суті. Він лише хотів розповісти нам історію людини із неабиякою проблемою, а вже робити висновки належить нам самим. Манера оповідання історії схожа на переказ, і в цьому полягає безсумнівний плюс цього фільму.

У головному героєві як би поєднуються дві сутності. Одна з них - це успішний і заможний чоловік, що привертає увагу протилежної статі. Інша-надломлений і хворий чоловік, який пережив психологічну травму в дитинстві. Брендон намагається шукати допомоги у родичів та колег, але бачить в їх очах одне лише нерозуміння.

Трейлер картини не здатний передати всієї напруги і драматизму, якими супроводжуються переживання головного героя. "Сором" - це не історія героя-коханця або ловеласа. Це історія людини, яка страждає, чия особистість з кожним днем поступово руйнується під тиском низинних бажань. У житті Брендона немає місця почуттям і романтиці. Він завжди знає, що отримає, знає наперед. Але невже так буде завжди? Можливо, переїзд сестри Брендона у його квартиру в Нью-Йорку здатний якось вплинути на нього?

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Майкл Фассбендер, Кері Малліган, Джеймс Бедж Дэйл, Николь Бихэйр, Алекс Манетт, Люсиль Уолтерс, Мари-Анхе Рамірес, Хана Уер, Елізабет Масуччі, Рейчел Фаррар
Режисер
Стів МакКуін
Сценарій
Стів МакКуін, Ебі Морган
Прокат
З 10 травня 2012
Тривалість
101 хв.