Баранчик Шон

Баранчик Шон (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Баранчик Шон» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Барашек Шон / Shaun the Sheep

У центрі сюжету мультфільму «Баранчик Шон» – неперевершений лідер овечого стада, чемпіон з вигадок всіляких розваг – Шон. У результаті однієї з його чергових витівок фермеру, їхньому господарю, доводиться покинути рідний дім та своїх тварин і вирушити у велике місто. Там би він, напевно, і загинув, якби відважний баранчик не закликав усіх своїх друзів вирушити слідом за фермером, аби вчасно прийти йому на допомогу.

Мультфільм створено за мотивами однойменного мультсеріалу про неймовірно розумного баранчика. Серіал з пластиліновими героями користується неймовірним успіхом з 2007 року. Його особливістю є те, що вівці, яких люди звикли сприймати як дурних та безвольних тварин, насправді ж вони кмітливі та винахідливі. Але кожного разу, коли до епіцентру овечих розваг наближається фермер, вони вдають з себе дурних тварин, що постійно жують травичку. Для створення повнометражного анімаційного фільму британці запросили своїх колег із Франції.

imbd_logo Created with Sketch.
7.4/10
Рік
2015
Країна
Великобританія, Франція
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, пригоди, сімейний
Режисер
Марк Бертон, Річард Старзак
Сценарій
Марк Бертон, Річард Старзак
Прокат
З 19 березня 2015 по 18 квітня 2015
Тривалість
85 хв.