Шерлок Холмс: Гра тіней

Шерлок Холмс: Гра тіней (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шерлок Холмс: Гра тіней» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Шерлок Холмс: Игра теней /

Довгоочікуваний детективний бойовик з елементами містики «Шерлок Холмс: Гра тіней» від режисера Гая Річі ("Карти, гроші, два стволи», «Великий куш», «Рок-н-рольщик») готується перевершити успіх улюбленого фільму 2009 року «Шерлок Холмс». Сиквел, знятий за мотивами оповідання Конан Дойла «Остання справа Холмса», але по сюжетній лінії абсолютно самостійний, що не вимагає від глядача знання змісту першої частини. Пригоди, про які розповідає фільм, відбуваються через рік після подій першого фільму. Шерлок Холмс (Роберт Дауні-молодший) за визнанням громадськості та самого Холмса, вважався найрозумнішим людиною в Лондоні ..., але тільки до цих пір. На Туманному Альбіоні сходить нова «зірка» злочинного світу, світло якої затьмарює генія Шерлока.

У фільмі «Шерлок Холмс: Гра тіней» на сцені з'являється новий персонаж - професор Моріарті (Джаред Харріс), який не поступається Холмсу ні в інтелекті, ні в інших здібностях, з тією лише різницею, що всі вони зі знаком «мінус». Цей фактор, а так само повна відсутність совісті, дає Моріарті істотну перевагу над знаменитим детективом. Коли наслідного принца Австрії знаходять мертвим, всі докази, на думку інспектора Лестрейда (Едді Марсан), вказують на самогубство. Тим не менш, Шерлок Холмс робить висновок, що принц став жертвою вбивства, яке в свою чергу є лише фрагментом складної злочинної головоломки, розробленої професором Моріарті. Холмс і доктор Ватсон (Джуд Лоу) за допомогою ворожки Сим (Нумі Рапас), починають розслідувати цю заплутану справу. Для цього сищикові доведеться побувати у Франції, Німеччині і Швейцарії, але біда в тому, що хитрий Моріарті весь час йде на крок попереду.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик, триллер, кримінал, детектив, пригоди
В головних ролях
Роберт Дауні мол., Джуд Лоу, Нумі Рапас, Рейчел МакАдамс, Джаред Харріс, Стівен Фрай, Келлі Райллі, Едді Марсан, Джеральдін Джеймс, Жіль Лєлуш
Режисер
Гай Річі
Сценарій
Кіран Малруні, Мішель Малруні, Артур Конан Дойл
Прокат
З 23 грудня 2011
Тривалість
128 хв.