Міс переполох

Міс переполох (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Міс переполох» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мисс Переполох / She's Funny That Way

Головна героїня комедії – безжурна та навіжена Ізабелла Бітті (Імоджен Путс), яку всі називають просто Іззі. Зараз вона –перспективна актриса, яку запрошують у бродвейські постановки. Але зовсім нещодавно вона була дівчиною по виклику. Режисер Арнольд Альбертсон (Оуен Уілсон) краще знає Іззі за її ескорт-послугами. Акторські починання дівчини він вітає і намагається в усьому її підтримати. От тільки чи зрозуміють це його дружина, друзі, колеги і лікар?

Сценарій до фільму «Міс Переполох» був написаний Пітером Богдановичем і Луїз Стреттен давно, та з 2005 року чекав своєї черги. В 2012 році було оголошено про початок роботи над комедією. Тоді передбачалося, що головні ролі дістануться Брі Ларсон і Олівії Уайлд, проте пізніше дівчата вибули з картини. Дженніфер Енністон спершу була запрошена на роль дружини режисера, проте захотіла зіграти більш яскраву та комедійну роль лікаря.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, комедія
В головних ролях
Оуен Уїлсон, Імоджен Путс, Кетрін Хан, Вілл Форте, Ріс Іванс, Дженніфер Еністон, Сибилл Шепард, Остін Пендлтон, Джоанна Ламлі, Річард Льюіс
Режисер
Пітер Богданович
Сценарій
Пітер Богданович, Луїз Стреттен
Прокат
З 07 травня 2015 по 20 травня 2015
Тривалість
93 хв.
Вікові обмеження
16 років