Атака титанів. Фільм перший: Жорстокий світ

Атака титанів. Фільм перший: Жорстокий світ (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Атака титанів. Фільм перший: Жорстокий світ» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Атака Титанов. Фильм первый: Жестокий мир / Shingeki no kyojin: Attack on Titan

Мрії людства про розвиток технологій і благополучне майбутнє зруйновані вторгненням на Землю гігантських інопланетних істот. Відсутність розуму та мови не заважає прибульцям трощити все навколо себе, а людей їсти як ласощі. Гіганти здатні швидко регенерувати, що робить їх практично невразливими до будь-якої зброї. А оскільки знищити їх не можливо, то залишилося тільки сховатися. Єдиним порятунком для тих, хто вижив стало місто, оточене захисними спорудами. Це три кільця високих стін, через які не зможуть перебратися титани. Покинути межі огорож наважуються лише спеціально навчені солдати з розвідувальних загонів.

В основу фільму «Атака титанів. Фільм перший: Жорстокий світ» лягла постапокаліптична манга, яка виходить в одному з японських журналів щомісячно з жовтня 2009 року. Події відбуваються у вигаданому світі, що нагадує Європу минулого століття. Крім художнього фільму, за мотивами манги створений аніме-серіалта 4 комп'ютерних гри. Бойовик вийде на екрани у форматі ІМАХ.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2015
Країна
Японія
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, бойовик, драма, пригоди
В головних ролях
Харума Міура, Кіко Мідзухара, Каната Хонго, Сатомі Ісіхара, Нанамі Сакураба, Такахіро Міура
Режисер
Сіндзі Хігуті
Сценарій
Хадзіме Исаямою, Юсуке Ватанабе, Томохіро Масіама
Прокат
З 27 серпня 2015 по 09 вересня 2015
Знижки в будні весь день з:
3 вересня 2015 р.
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
18 років