Постріл в безодню (16+)

Постріл в безодню (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Постріл в безодню» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Выстрел в пустоту / Shot Caller

Головний герой фільму – Джейкоб Харлан (Ніколай Костер-Вальдау) – потрапив до в'язниці за безглуздим збігом обставин. Роки, проведені в ув'язненні, кардинально його змінили. Перебуваючи серед злочинців єдиний шанс вижити – це почати жити за їхніми правилами. Тепер Джейкоб щільно пов'язаний зі злочинними авторитетами Південної Каліфорнії. Те, чим йому доведеться зайнятися після звільнення, дуже не подобається його дружині (Лейк Белл). Але закони кримінального світу не завжди узгоджуються із загальноприйнятими нормами моралі.

Кримінальна драма «Постріл в безодню» – дітище Ріка Романа Во. Це четверта його робота, де він виступає сценаристом і режисером одночасно. Крім цього Рік Роман Во вперше зайнявся продюсуванням свого фільму. Для виконання головної ролі був запрошений датчанин Ніколай Костер-Вальдау («Мисливці за головами», «Облівіон»). Зйомки проходили з травня 2015 року в Альбукерке і Санта-Фе, штат Нью-Мексико.

imbd_logo Created with Sketch.
7.3/10
Рік
2017
Країна
США
Озвучений
українською мовою
Жанр
трилер, драма, кримінал
В головних ролях
Ніколай Костер-Вальдау, Лейк Белл, Джон Бернтал, Джеффрі Донован, Еморі Коен
Режисер
Рік Роман Во
Сценарій
Рік Роман Во
Прокат
З 13 липня 2017, орієнтовно по 26 липня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
121 хв.
Вікові обмеження
16+