Шпигун, вийди геть!

Шпигун, вийди геть! (2011) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Шпигун, вийди геть!» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Шпион, выйди вон! /

Новий гостросюжетний шпигунський трилер «Шпигун, вийди геть!» знятий за однойменним бестселером всесвітньо відомого автора детективів Джона Ле Карре, який з 1959 року працював під дипломатичним прикриттям в Західній Німеччині на британську розвідку МІ-6. Сценарій до фільму написав сам Ле Карре, а режисером виступив швед Томас Альфредсон, який здобув широку популярність знявши містичну драму «Впусти мене». Завдяки захоплюючому сюжету і блискучому акторському складу - головні ролі зіграли Гері Олдман і Джон Херт, картина стала однією з найбільш очікуваних прем'єр 2011 року. Крім цього, фільм номінувався на 68-му Венеціанському кінофестивалі на «Золотого лева» і вважається одним з основних претендентів на премію «Оскар».

Британський агент Рікі Тарр, зв»язаний романтичними стосунками з дружиною російського розвідника, отримує непряму інформацію про те, що серед високопоставлених співробітників розвідки засів «кріт», що працює на СРСР. Про це здогадувався не тільки він, але всі, хто посмів повідомити про свої підозри начальству, чомусь відразу були відправлені у відставку. Тому тепер, підтвердження існування російського шпигуна вирішено було знайти без інформування вищого керівництва розвідки. Щоб не викликати підозр і не «засвітиться» перед «кротом», таємне розслідування доручено колишньому агенту Джорджу Смайлі (Гері Олдман), мовчазному, який славиться своєю проникливістю, експерту, який нещодавно вийшов на пенсію. Оскільки фільм «Шпигун, вийди геть!» розповідає про протистояння Заходу та СРСР, російських персонажів зіграли наші актори: Світлана Ходченкова («Благословіть жінку») та Костянтин Хабенський.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2011
Країна
Німеччина, Франція, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
триллер, детектив
В головних ролях
Гарі Олдман, Колін Ферт, Том Харді, Джон Херт, Тобі Джонс, Марк Стронг, Бенедикт Камбербетч, К’яран Хайндс, Давід Денсік, Філіп Мартін Браун
Режисер
Томас Альфредсон
Сценарій
Бріджет О’Коннор, Пітер Строхан, Джон Лє Карре
Прокат
З 08 грудня 2011
Тривалість
127 хв.