Якби я була чоловіком

Якби я була чоловіком (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Якби я була чоловіком» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Если б я была мужчиной / Si jétais un homme

Жанна (Одрі Дана) твердо усвідомила для себе, що з чоловіками їй не щастить. Чоловік покинув її, до того ж зміг домогтися спільної опіки над дітьми. Спроба завести коханця провалилася з тріском. Життя заграло новими фарбами одного прекрасного ранку, коли Жанна знайшла у себе чоловіче достоїнство, замість знайомих з дитинства жіночих органів. Тепер давно звичні речі бачаться їй в зовсім іншому світлі. Можна спробувати побудувати кардинально нові відносини. Наприклад, з якоюсь привабливою жінкою. Але з кожним днем ​​героїня все більше стверджується в думці, що в чоловіках набагато більше позитивних рис, ніж вона помічала раніше.

Комедія «Якби я була чоловіком» – нова робота француженки Одрі Дана. Після свого режисерського і сценарного дебюту, фільму «Красуні в Парижі», Дана вирішила не зупинятися. Нова картина була презентована на Міжнародному кінофестивалі комедій Альп д'Юез, де актрисі Аліс Белаїді присудили приз за кращу жіночу роль другого плану.

imbd_logo Created with Sketch.
4.8/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
Одрі Дана, Крістіан Клав'є, Ерік Елмосніно, Аліс Белаіді, Ерік Да Коста, Джонатан Луіс
Режисер
Одрі Дана
Сценарій
Мод Амлін, Одрі Дана
Прокат
З 13 квітня 2017, орієнтовно по 19 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
16+