Зазирни в його серце (16+)

Зазирни в його серце (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Зазирни в його серце» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сука-судьба / Si tu voyais son coeur

Після нещасного випадку, що забрав життя кращого друга, у Даніеля (Гаель Гарсіа Берналь) не залишилося бажання жити. Аби мати змогу платити за дешевий готель, він влаштовується на роботу до місцевого кримінального боса. Тепер виконання брудної роботи – його обов’язок. Докори сумління не картали його, допоки він не побачив Франсін (Марина Вакт). Очевидно, дівчину тримають тут силою. Життя Даніеля набуває сенсу, він дуже хоче врятувати дівчину. Та романтичним мріям не місце серед реалій злочинного світу.

Прем’єра драми «Зазирни в його серце» відбулася 10 вересня на міжнародному кінофестивалі у Торонто, де стрічка взяла участь у конкурсній програмі. Для режисера та сценариста Джоани Шамла це дебют на великому екрані, до того вона спробувала себе у якості актриси та знімала короткометражки. Головні ролі у фільмі виконали Марина Вакт («Лукавий коханець») та Гаель Гарсіа Берналь, володар «Золотого глобусу» як кращий актор на телебаченні.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма
В головних ролях
Гаель Гарсіа Берналь, Марина Вакт, Науель Перес Біскаярт, Карім Леклу, Войцех Пшоняк
Режисер
Джоан Шемла
Сценарій
Джоан Шемла
Прокат
З 07 грудня 2017, орієнтовно по 13 грудня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 07 грудня 2017
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
16+